O blogu


Opowiadanie jest 6 i 7 częścią Harry'ego Pottera. Mogą nastąpić spore niezgodności z sagą napisaną przez J.K. Rowling, więc proszę mieć to na uwadze. Szablon mojego wykonania. Pojawiają się przekleństwa. Jeśli komuś nie podoba się fabuła opowiadania to nie zmuszam do czytania. Wystarczy najechać kursorem na czerwony krzyżyk, kliknąć i po kłopocie.

NIE ZEZWALAM NA UDOSTĘPNIANIE OPOWIADANIA BEZ MOJEGO POZWOLENIA.

4 komentarze:

 1. Świetne jest to opowiadanie! Nie wiem skąd wzięłaś te teksty ale nie mogłam powstrzymać śmiechu. Bloga czytałam do późnych godzin nocnych przez co skończyłam go w parę dni i teraz czytam Bitwę Myśli. Twoje opowiadania są tak świetne że czytam je bawet na lekcjach a teraz kiedy są święta zamierzam oprucz spędzania ich z najbliższymi spędzam je również z twoim blogiem :P pisz więcej takich opowiadań o HP. Wesołych Świąt!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam Drugie Oblicze, powiem szczerze, że bardzo mi się podoba. Jestem pod wrażeniem Twojego stylu, aż żałuję, że nigdy wcześniej nie trafiłam na Twoje blogi. Tyle straconych lat.. :-) Pozdrawiam!
  A szablony są nieszablonowe, bardzo mi się podobają, mój gust.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam...nie, ja ubóstwiam to opowiadanie. Czytam je chyba 10 raz i nadal mi się nie znudziło. Szkoda, że tak szybko je skończyłaś, bo czuję niedosyt. Kobra jest genialny, tak samo jal ekipa i elita. Gratuluję i życzę weny na dalsze historie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham tą twoją wersję Harrego. Zaczęłam ją właśnie czytać po raz 15. Wspaniałe piszesz. Masz do tego talent. Podziwiam twoją pasję do tego.

  Pozdrawiam xoxo
  Narcyza

  OdpowiedzUsuń